В наш час існують загальноприйняті канони краси жіночого тіла, і гладка шкіра займає далеко не останнє місце.

Воскова епіляція – це найбільш безпечний, ефективний і швидкий спосіб видалення небажаного волосся.

Воскова епіляція популярна серед жінок різного віку по всьому світу, так як ця процедура не лише видаляє небажане волосся, а й робить шкіру шовковистою та зволоженою.

voskovaya-depilyaciya

Існує три види воскової епіляції:

- Холодний віск. Цей спосіб має певні недоліки: волосяна цибулина не виходить повністю, тому на протязі 3-7 днів шкіра знову втратить свою гладкість.

- Теплий віск (температура при нанесенні 37-40°С). Такий віск використовують для епіляції рук, ніг, спини та грудей. Якісний віск здатний не лише видалити волосся, а й відновити обмінні процеси в шкірі, зволожити її. Під час процедури відбувається скрабування шкіри, що дозволяє кремам та оліям краще проникати в шкіру. Як результат ми бачимо гладку, шовковисту та здорову шкіру. Ми використовуємо якісний матеріал європейського виробництва. В склад цього воску входять речовини, які захищають шкіру від ультрафіолету та утворення вільних радикалів. Процедура воскової епіляції забезпечує рівномірну засмагу.

- Гарячий віск (температура при нанесенні 45-48°С). Цей матеріал був спеціально розроблений для депіляції чутливих зон (бікіні, обличчя, пахви). Гарячий віск розігріває шкіру, дозволяє повністю видалити волосся, не травмуючи шкірний покрив, в тому числі можливо використовувати його на слизовій. Для розігрівання воску використовується спеціальний воскоплав, наноситься він за допомогою шпателя (індивідуального для кожного клієнта), а знімається рукою. Епіляція гарячим воском є найбільш комфортною і підходить для людей з різним больовим порогом.

Переваги воскової епіляції:

- Швидкий спосіб на 3-4 тижні позбавитися небажаного волосся

- При регулярному використанні зменшується кількість волосків, вони стають тоншими, світлішими та більш м`якими

- Можна засмагати до процедури, та вже на наступний день після

- Доступна ціна

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

-Воскова епіляція проводиться при довжині волосся не менше 4 мм та за умови відсутності захворювань шкіри.