Жінки з давніх часі застосовують різні методи боротьби з небажаним волоссям. Так, зі Стародавнього Єгипту до нас прийшла цукрова епіляція.

Останнім часом ця процедура набула популярності по всьому світу. Адже це найкраща альтернатива дорогим методам епіляції завдяки тривалому ефекту, гіпоалергенності та низькій болючості.

Слово «шугаринг» походить від англійського sugar – цукор, який є основним компонентом пасти для епіляції.

Для приготування пасти використовують найпростіші компоненти: лимонний сік, вода та цукор, а інколи додають ефірні масла для пом`якшення.

шугаринг

Переваги шугарингу:

- Низький рівень алергенності. У процесі приготування пасти не використовують барвники та синтетичні речовини, а алергія на цукор зустрічається вкрай рідко.

- Під час епіляції використовується паста кімнатної температури, що зводить до мінімуму ризик опіків.

- Цукрову пасту для епіляції можна приготувати в домашніх умовах.

- Економічність у використанні. Одним шматочком цукрової пасти можна обробити велику ділянку тіла.

- Залишки пасти легко видаляються теплою водою

- Цукрова епіляція не провокує подальше вростання волосся, так як виконується лише по напрямку росту.

- Температура матеріалу дозволяє проводити шугаринг навіть людям з варикозним розширенням вен

- Цукор має здатність зупиняти розвиток патогенної мікрофлори, що зводить до мінімуму можливість виникнення запальних процесів після епіляції.

Техніки епіляції та види пасти.

Техніки видалення волосся за допомогою цукрової пасти дещо відрізняються, так як в салонах застосовують професійні пасти різної консистенції:

М`яка, еластична і найніжніша паста для рівних поверхонь великої площі (руки, ноги, живіт)

Паста середньої консистенції вважається універсальною і застосовується майже на всіх ділянках тіла

Густа паста також підходить для всіх ділянок тіла, включаючи пахви, зону бікіні, область над верхньою губою.

Дуже густа паста підходить для видалення волосся на ділянках з підвищеною чутливістю.

Існує декілька технік видалення волосся цукровою пастою:

Мануальна або класична техніка – використовуються пасти будь-якої густоти, а видалення волосся виконується руками.Косметолог наносить пасту строго по лінії видалення, а потім різко зриває. Матеріал наноситься виключно проти росту волосся, а видаляється по росту.

Бандажна техніка нагадує воскову епіляцію. Паста наноситься за допомогою шпателя, а далі накладають спеціальні смужки. Ця техніка застосовуються в тих випадках, коли в великої ділянки шкіри необхідно видалити довге волосся, а також коли епіляція проводиться в важкодоступних місцях.

Мануальна техніка з використанням аплікацій застосовується при високій температурі в приміщенні, а також високому рівні пітливості людини. Використовується дуже густа паста, що наноситься аплікаціями на бажані ділянки тіла. Такі аплікації залишають на шкірі на кілька хвилин, а потім видалять по ліні росту волосся.