Ласкаво просимо в наш центр лазерної епіляції та косметології

В нашому центрі естетичної косметології доступний широкий комплекс професійних послуг в сфері краси та здоров'я. Гордість центру - надійне, перевірене часом обладнання, високий професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного клієнта та стильний інтер'єр.

Апаратна та медична косметологія, комплекс розслабляючих процедур - основні напрямки центру. Крім того, тут пропонують послуги косметологів та майстрів нігтьового сервісу, є послуги по нарощуванню повік. Потрапивши сюди, Ви неодмінно відчуєте себе найбажанішим гостем.

Відвідайте нашу сторінку в Facebook! Там ви знайдете багато новин про моду та красу. Та багато інших цікавинок.

Що ми робимо?

В нашому центрі є багато різноманітних послуг лазерної епіляції. Це включає в себе видалення небажаного волосся, омолодження шкіри, підтяжка, а також ряд інших процедур. Також в центрі практикує косметолог, в роботу якого входить очищення шкіри, нанесення масок, видалення зморшок та багато іншого. Присутня і послуга нарощування повік.

Хто ми?

Центр лазерної епіляції та косметології, ми - спеціалісти своєї справи. Надійне, перевірене часом обладнання, високий професіоналізм співробітників, елітна косметика. Апаратна та медична косметологія, комплексрозслабляючих процедур основні напрямки центру.

Чому ми?

До ваших послуг останні здобутки в галузі лазерної медицини, тільки якісний сервіс та максимальна гарантія безпеки. Ми використовуємо найефективнішу техніку - діодний лазер нового покоління Lumenis Lightsheer Et, в якому реалізовані новітні розробки сфери лазерних технологій та електроніки. Наші співробітники - професійні лікарі та спеціалісти високої кваліфікації, вирішують найскладніші завдання на індивідуальному рівні.

pro-nas1

pro-nas2

pro-nas3