laser4-600x400

Лазерна епіляція - один з найшвидших та результативних способів видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла пацієнта. В основі методу лежить принцип знищення фолікул волосу під дією теплової енергії проміння, яке проникає в поверхневі шари дерми. Сучасна методика, унікальні технології здатні не тільки прибрати небажане волосся, але й зробити вашу шкіру бездоганною.

Наш центр лазерної епіляції та косметології - це те місце, де ця процедура проводиться якісно та безпечно, а отриманий результат виправдовує свою ціну.

Про процедуру:

В нашому центрі епіляція лазером здійснюється способом селективного фототермоліза, завдяки вибірковому поглинання світла меланіном, який міститься в луковицях та стержнях волосся.

Результатом цього є термічне руйнування фолікули при відносній відсутності реакції до опромінення з боку інших складових шкіри. Внаслідок чого подальший ріст волосся переривається остаточно або суттєво обмежується. Разом з тим, такий сеанс не шкодить шкірі, так як лазер має інтегровану систему охолодження, забезпечуючи спеціальний знеболювальний ефект, створюючи максимальний комфорт.

При цьому варто зазначити, що також є можливість в Ужгороді провести лазерну епіляцію без шкоди для клієнтів з темним типом шкіри. Це стало можливо виконати завдяки використанню новітнього діодного лазера MeDioStar NeXT та комбінації двох типів хвиль 810/940нм, що дозволяє індивідуально підійти до кожного клієнта.